Przygotowanie, pielęgnacja & naprawa

Odnawianie zniszczonych powierzchni mebli

Zniszczone powierzchnie mogą znowu wyglądać jak nowe dzięki Klarlackspray.

Z biegeim czasu powierzchnie mebli ulegają zniszczeniu, tracą kolor i matowieją. Ale nie musisz się już dłużej martwić o takie szkody. Dzięki Grilith-Klarlackspray od ADLER możesz z łatwością naprawić zniszczone powierzchnie. Pokażemy Ci krok po kroku, jak to działa:

Kroki

 1. Krok 1 - Przygotowanie zniszczonych powierzchni

  Uszkodzony obszar należy wyczyść bawełnianą szmatką. Powierzchnia musi być czysta, sucha i wolna od tłuszczu.

 2. Krok 2 - Szlifowanie

  Ostrożnie przeszlifuj zniszczony obszar bardzo drobnym papierem ściernym (ziarnistość: 320-360) i dokładnie go odpyl.

 3. Krok 3 - Lakierowanie Grilith Klarlackspray

  Przed rozpoczęćiem energicznie wstrząśnij puszką przez około 2 minuty. Również w trakcie lakierowania powienieneś od czasu do czasu wstrząsnąć puszką. Przed przystąpieniem do pracy w miejscu uszkodzonym zalecamy wypróbowanie Grilith Klarlackspray w niewidocznym miejscu. Dzięki temu testowi natychmiast zobaczysz, czy nie występują różnice kolorów. Podczas natryskiwania zawsze trzymaj puszkę pionowo do powierzchni. Rozpylaj z odległości ok. 25 cm w temperaturze pokojowej równomiernie i nie za dużo w pożądanym miejscu.

 4. Krok 4 - Druga warstwa lakieru

  W razie potrzeby możesz spryskać miejsce po raz drugi po kilku minutach. Kilka cienkich warstw jest lepszych niż jedna gruba. Po użyciu odwróć puszkę i dociśnij głowicę spryskującą, aż spray przestanie działać. W zależności od podłoża lakier w sprayu jest dostępny w 3 poziomach połyskowości: wysoki połysk, mat jedwabisty i mat.

 5. Rezultat

© by adler-lacke.com