Dzięki tej fiolozofii firma ADLER stała się liderem w dziedzinie ochrony drewna i lakierów do drewna. Ponieważ ten kto wkłada całe swoje serce w to co robi, nie robi nic połowicznie. Dlatego stawiamy sobie sami najwyższe wymagania: w badaniach i produkcji, w kompetentym doradztwie technicznym i doskonałym serwisie.

Jest to korzystne również dla naszych wieloletnich klientów. Dlatego jesteśmy dumni szczególnie z jednej rzeczy: żadna inna firma nie jest polecana częściej przez dostawców, partnerów handlowych i klientów niż ADLER!

Innowacyjność i badania odgrywają dla nas kluczową rolę. 10% naszego rocznego obrotu inwestujemy w rozwój nowych i ulepszonych produktów i w innowacyjne technologie. Ponad dwie trzecie z 10.000 produktów jest produkowanych na bazie wody. W ten sposób unikamy stosowania rozpuszczalników i wnosimy istotny wkład w ochronę środowiska i klimatu.

W naszych żyłach płynie farba!

Wyłącznie w siedzibie naszej  firmy w Schwaz w Tyrolu (A) produkujemy farby, lakiery i środki ochrony drewna dla stolarzy, budowlańców, jak również producentów mebli, okien, drzwi i parkietów. Ponadto wspieramy malarzy i majsterkowiczów szerokim asortymentem farb i lakierów. Zaopatrujemy klientów w całej Europie i po za nią za pośrednictwem naszych spólek dystrybucyjnych i partnerów handlowych oraz profesjonalnych sprzedawców lakierów ADLER Farbenmeister.

© by adler-lacke.com