Firma ADLER wkłada całe swoje serce we wszystko czym się zajmuje.

Firma Adler to tradycyjne tyrolskie przedsiębiorstwo rodzinne. Dlatego przestrzegamy kryteriów jakości, które sami sobie narzucamy. Innowacyjny duch, świadomość jakości, serwis i zrównoważony rozwój są podstawą naszego sukcesu. Naszym klientom oferujemy doskonałe doradztwo, najwyższej jakości serwis i niezawodną jakość produktów - dzień po dniu. 

Z filiami i partnerami handlowymi w całej Europie, Adler ma ugruntowaną pozycję na rynku europejskim. Produkcję, badania i rozwój prowadzimy jednak tylko w naszej siedzibie w Schwaz w Tyrolu - i to już od 1934 roku. Tutaj, w sercu Europy, jesteśmy blisko naszych klientów i gwarantujemy szybki i skuteczny serwis.

Tak jak życzył tego sobie założyciel firmy Johann Berghofer, ADLER jest do dziś przedsiębiorstwem rodzinnym. Od 1999 roku przedsiębiorstwem kieruje w trzecim pokoleniu Andrea Berghofer, córka inż. Günthera Berghofera, który od wielu lat jest wspólnikiem zarządzającym. 

Andrea Berghofer - Prezes Zarządu od 2001

Andrea Berghofer o firmie ADLER

„Odkąd pamiętam, wszystko u mnie obraca się wokół firmy ADLER, i tak jest dobrze. Współpracownicy, klienci, dostawcy, stanowimy razem jedną wielką rodzinę!”

© by adler-lacke.com