ADLER to tradycyjna tyrolska firma rodzinna. Dlatego standardy, które sobie wyznaczamy, są jedynymi, które nas dotyczą. Duch innowacji, świadomość jakości, obsługa i zrównoważony rozwój to podstawowe elementy naszego sukcesu. Oferujemy naszym klientom doskonałe doradztwo, najwyższej jakości usługi i niezawodną jakość produktu - każdego dnia.

Wszystkich pracowników

730

Pracownicy z działu rozwoju i technologii:

120

Praktykanci

17

Łączny obrót grupy:

165 milionów €

Udział eksportu

71%

Roczna produkcja

21 000 ton

Udział produktów na bazie wody

65%

Kraje eksportu

Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Polska, Czechy, Słowacja, Holandia, Skandynawia, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania, Ukraina, Węgry, Słowenia, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Izrael itd.

W fabryce ADLER w Schwaz, które jest siedzibą firmy i jedynym miejscem produkcji, kontynuowane są prace budowlane nad „fabryką przyszłości”. W pierwszej fazie budowy powstanie nowoczesne centrum logistyki surowców z w pełni zautomatyzowanym magazynem wysokiego składowania i halą kompletacji wstępnej, które zostanie oddane do użytku w 2025 roku.

Po otwarciu nowych centrów obsługowych w Troubsko niedaleko Brna (CZ), jak również w Gießen (D) nowe centra logistyczne powstaną rówież w Wiedniu (A) i Herford (D). W ten sposób ADLER znów inwestuje w bliskość klienta i szybką, fachową obsługę na miejscu.

Nadrzędnym celem ADLER jest i będzie stanie się numerem 1 w Europie w dziedzinie uszlachetniania powierzchni. Podstawę tego sukcesu tworzy zespół kompetentnych i zmotywowanych pracowników. Liczne inicjatywy w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa oraz szkoleń przyczyniają się do tego, aby ADLER stał się „najlepszym miejscem do pracy”.

© by adler-lacke.com