ADLER to tradycyjna tyrolska firma rodzinna. Dlatego standardy, które sobie wyznaczamy, są jedynymi, które nas dotyczą. Duch innowacji, świadomość jakości, obsługa i zrównoważony rozwój to podstawowe elementy naszego sukcesu. Oferujemy naszym klientom doskonałe doradztwo, najwyższej jakości usługi i niezawodną jakość produktu - każdego dnia.

Wszystkich pracowników

620

Pracownicy z działu rozwoju i technologii:

110

Praktykanci

8

Łączny obrót grupy:

ok. € 119 milionów

Udział eksportu

64%

Roczna produkcja

18 000 ton

Udział produktów na bazie wody

65%

Kraje eksportu

Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Polska, Czechy, Słowacja, Rumunia, Francja, Rosja, Ukraina, Grecja, Słowenia, Chorwacja, Węgry, Holandia itd.

Jeśli mowa o infrastrukturze oraz wiedzy technicznej i handlowej – jesteśmy na miejscu, czyli tam, gdzie klient nas potrzebuje. Natomiast produkcja i badania odbywają się w Schwaz, w Austrii.  Budowa najnowocześniejszej w Europie fabryki lakierów wodnych w 2017 r oraz uruchomienie własnego innowacyjnego centrum logistycznego z w pełni automatycznym magazynem wysokiego składowania w 2018 r były kamieniami milowymi w historii firmy. W kolejnej fazie rozwoju firmy stworzymy nową logistykę surowców w Schwaz. To przygotuje nas na wyzwania przyszłości i będzie inwestycją w jeszcze większą wydajność i wyższą jakość w procesie produkcji. Systematycznie rozszerzamy naszą działalność na ważnych rynkach eksportowych, ostatnio zakładając spółkę dystrybucyjną ADLER Benelux w Holandii. Koncentrujemy się również na współpracy z międzynarodowymi klientami przemysłu okiennego i meblowego - ADLER nadal rozpościera swoje skrzydła na cały świat.

© by adler-lacke.com