ADLER to tradycyjna tyrolska firma rodzinna. Dlatego standardy, które sobie wyznaczamy, są jedynymi, które nas dotyczą. Duch innowacji, świadomość jakości, obsługa i zrównoważony rozwój to podstawowe elementy naszego sukcesu. Oferujemy naszym klientom doskonałe doradztwo, najwyższej jakości usługi i niezawodną jakość produktu - każdego dnia.

Wszystkich pracowników

670

Pracownicy z działu rozwoju i technologii:

110

Praktykanci

9

Łączny obrót grupy:

ok. € 151 milionów

Udział eksportu

68%

Roczna produkcja

22 000 ton

Udział produktów na bazie wody

65%

Kraje eksportu

Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Polska, Czechy, Słowacja, Rumunia, Francja, Rosja, Ukraina, Grecja, Słowenia, Chorwacja, Węgry, Holandia itd.

Otwarcie najnowocześniejszej w Europie fabryki farb wodnych i naszego nowego centrum logistycznego w 2019 roku była kamieniem milowym w historii firmy ADLER. W kolejnym kroku zmodernizujemy naszą dotychczasową produkcję produktów na bazie wody i rozpuszczalników oraz stworzymy nową logistykę surowców w nadchodzących latach. W ten sposób inwestujemy w jeszcze większą wydajność i jakość procesu produkcyjnego.

Dla nas innowacja i zrównoważony rozwój, najwyższa jakość i optymalna obsługa są kluczem do kontynuacji udanej ścieżki firmy ADLER. Dzięki zielonej etykiecie ADLER oferujemy użytkownikom szeroką gamę zrównoważonych produktów opartych na surowcach odnawialnych. W naszych badaniach i rozwoju intensywnie zajmujemy się nowymi technologiami, takimi jak excimer i druk cyfrowy, a także wysokowydajnymi i przyjaznymi dla środowiska systemami powłok, którymi wspieramy naszych klientów w pracy na idealnej powierzchni.

© by adler-lacke.com