ADLER to tradycyjna tyrolska firma rodzinna. Dlatego standardy, które sobie wyznaczamy, są jedynymi, które nas dotyczą. Duch innowacji, świadomość jakości, obsługa i zrównoważony rozwój to podstawowe elementy naszego sukcesu. Oferujemy naszym klientom doskonałe doradztwo, najwyższej jakości usługi i niezawodną jakość produktu - każdego dnia.

Wszystkich pracowników

720

Pracownicy z działu rozwoju i technologii:

120

Praktykanci

14

Łączny obrót grupy:

160 milionów €

Udział eksportu

70%

Roczna produkcja

21 000 ton

Udział produktów na bazie wody

65%

Kraje eksportu

Niemcy, Włochy, Szwajcaria, Polska, Czechy, Słowacja, Rumunia, Francja, Ukraina, Grecja, Słowenia, Chorwacja, Węgry, Holandia, Izrael itd.

W ramach projektu rozbudowy i modernizacji „Fabryka przyszłości” firma ADLER inwestuje w swoją siedzibę w Schwaz, która w przyszłości pozostanie jedynym zakładem produkcyjnym ADLER. W pierwszej fazie budowy powstanie nowoczesny system logistyki surowców z centralnym, w pełni zautomatyzowanym magazynem wysokiego składowania i połączonym z nim odbiorem wstępnym.

Inwestycje realizowane są również w zdecentralizowanych lokalizacjach firmy ADLER: Na początku 2023 roku spółka handlowa ADLER Česko wprowadziła się do nowego oddziału w Brnie, a w Wiedniu powstaje przestronne centrum serwisowe. Rozbudowane zostaną również centra serwisowe w Niemczech, aby zapewnić szybką i zorientowaną na klienta obsługę.

Badania i rozwój będą nadal koncentrować się na zrównoważonych i wydajnych systemach lakierniczych oraz funkcjonalnych, inteligentnych powłokach.

Nadrzędnym celem firmy ADLER jest i pozostanie bycie numerem 1 w dziedzinie uszlachetniania powierzchni w Europie. Podstawą tego sukcesu jest zespół kompetentnych i zmotywowanych pracowników. Liczne inicjatywy w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa, jak również szkolenia i nowe modele czasu pracy mają na celu uczynienie ADLER „najlepszym miejscem pracy” dla swoich pracowników.

© by adler-lacke.com