Skorzystajcie Państwo z doświadczenia firmy ADLER! Czy to VACUMAT©, polewarka, robot lakierniczy czy urządzenie do aplikacji na walcach,  - niezależnie od wybranej metody nanoszenia doradzimy Państwu przy wyborze powłoki dla Państwa urządzenia i produktu.

Przemysł lakierniczy jest sektorem wysoce technicznym. Dla Państwa, jako producenta, najważniejszy jest skuteczny produkt. Wybór właściwej powłoki przemysłowej to tylko jedna część wieloetapowego procesu. Przy wyborze odpowiedniego systemu powlekania należy wziąć pod uwagę szereg zmiennych technicznych i procesowych. Urządzenia do aplikacji wymagają produktów dopasowanych do sprzętu i rodzaju powłoki, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta i wymagania jakościowe końcowego odbiorcy. Aby dostarczyć połączenie urządzenia i powłoki, które gwarantuje doskonały produkt końcowy.

Do jakich urządzeń lakierniczych oferujemy lakiery?

>W barwnej palecie produktów firmy ADLER znajdą Państwo duży asortyment lakierów do różnych urządzeń lakierniczych i technik lakierowania. Odkryjcie Państwo nasze wodorozcieńczalne lakiery do Vacumatu,  robota lakierniczego, lakiery UV  do polewarek lub urządzeń do aplikacji na walcach czy bejce do automatów natryskowych lub urządzeń do aplikacji na walcach. Do każdego urządzenia lakierniczego mamy odpowiedni lakier. Chętnie doradzimy Państwu osobiście!

Przedstawiamy Państwu podsumowanie naszego doświadczenia w zakresie przemysłowego zastosowania lakierów na bazie wody i rozpuszczalników, olejów i bejc Skorzystajcie Państwo z naszego know-how przy planowaniu instalacji w lakiernictwie przemysłowym!

© by adler-lacke.com