Zrównoważone, inspirujące i innowacyjne powierzchnie ADLER na targach Interzum

Kochamy naturę - a natura kocha nas: ponieważ dzięki konsekwentnie przyjaznym dla środowiska rozwiązaniom lakierniczym ADLER pomaga chronić nasz najcenniejszy kapitał. I w ten sposób z nawiązką realizuje megatrend „zrównoważonego rozwoju” na wiodących na świecie targach Interzum, które odbędą się w Kolonii w dniach od 9 do 12 maja 2023 roku. Przekonaj się sam - na stoisku wystawienniczym ADLER F020 w hali 05.2, pokochasz to!
14 kwi 2023

Z miłości do natury, wiodący austriacki producent lakierów ADLER zawsze działał w sposób zrównoważony - na długo przed tym, jak termin ten stał się modnym słowem. Firma ADLER opracowała swoje pierwsze lakiery wodorozcieńczalne już w latach 70. ubiegłego wieku, a obecnie jest liderem w dziedzinie przyjaznego dla środowiska pokrywania powierzchni drewnianych. Na targach Interzum ADLER po raz kolejny udowadnia swoją pionierską rolę i prezentuje zielony asortyment ADLER, kompleksową gamę produktów, która spełnia najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa oraz trwałości. Niezależnie od tego, czy są to naturalne oleje, czy inteligentne lakiery na bazie wody - dzięki powierzchniom ADLER zrównoważony rozwój o niezrównanym wyglądzie znajduje drogę do wnętrz mieszkalnych klientów.

Nastrój na drewno

ADLER pokazuje, jak wszechstronne i piękne powierzchnie mebli można dziś uszlachetniać i łączyć: Niezwykłe lakiery z efektem służą jako inspiracja, podobnie jak „Woodboards”, które zostały stworzone we współpracy z renomowanym architektem: wysokiej jakości materiały zostały idealnie dopasowane pod względem koloru, wyglądu i dotyku. Nowoczesne technologie powlekania, na których koncentruje się firma ADLER, wraz z odpowiednimi innowacyjnymi produktami, również zaostrzają apetyt na lakier: Calandar Coating Inert, lakierowanie ekscymerowe, druk cyfrowy i cyfrowe wytłaczanie oferują przemysłowi meblarskiemu zupełnie nowe możliwości tworzenia powierzchni. Ponadto ADLER oferuje najpiękniejsze modne kolory, w których można się zakochać!

ADLER – w naszych żyłach płynie farba

Firma ADLER, zatrudniająca około 720 pracowników, jest czołowym austriackim producentem lakierów, farb i środków ochrony drewna. Firma rodzinna, założona w 1934 r. przez Johanna Berghofera, jest obecnie prowadzona przez trzecie pokolenie, Andreę Berghofer. Każdego roku 21 000 ton lakieru opuszcza fabrykę w Schwaz i trafia do klientów w ponad 30 krajach na świecie. ADLER posiada oddziały w Niemczech, Włoszech, Polsce, Holandii, Szwajcarii, Czechach i na Słowacji; jedynym miejscem produkcji jest fabryka lakierów ADLER w Schwaz / Tyrol (A). Jako jedna z pierwszych firm swojej branży ADLER jest od 2018 r. w 100% neutralny dla klimatu. Dzięki wielu działaniom ADLER zredukował swój ślad ekologiczny do minimum. Firma kompensuje nieuniknione emisje resztkowe uznanymi certyfikatami ochrony klimatu i w ten sposób przyczynia się do finansowania nowych projektów ochrony klimatu.

© by adler-lacke.com