Młodszy Specjalista ds. Marketingu

01. Dec. 2021 - Marketing - Kraków

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z działem marketingu partnerów naszej firmy

  • Rekomendacja, organizacja produkcji materiałów reklamowych i szkoleniowych – Print / Online / POS

  • Opracowywanie treści oraz grafiki newsletterów

  • Obsługa mediów społecznościowych

  • Opieka nad serwisami internetowymi firmy

  • Działania w zakresie public relations

  • Organizacja spotkań wewnętrznych w firmie typu szkolenia

  • Redagowanie tekstów promocyjnych i artykułów we współpracy z partnerami

  • Udział w przygotowanie stoisk, prezentacji, materiałów, koordynacja komunikacji związanej z wydarzeniami

  • Monitoring działań konkurencji, trendów branżowych, marketingowych i oczekiwań klientów

  • Budowa wizerunku marki poprzez uczestnictwo w wydarzeniach zewnętrznych typu konferencje, targi

Wymagania i predyspozycje:

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość programów do edycji graficznej i narzędzi marketingu online

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – organizacja wydarzeń, spotkań, materiałów reklamowych, PR

  • Doskonała organizacja pracy

  • Umiejętność kreatywnego myślenia, pomysłowość i terminowość

  • Wysoka komunikatywność

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dostęp do programu Multisport

  • Miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy