Doradca Techniczno-Handlowy

09. Jan. 2024 - Reda

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie technologii lakierowania drewna u obecnych i nowo pozyskanych klientów

  • Systematyczny kontakt i opieka techniczna nad klientami

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • Realizacja planu sprzedaży w wyznaczonym regionie

  • Pomoc w prowadzeniu i rozwoju oddziału w Redzie

Wymagania i predyspozycje:

  • Doświadczenie technika i handlowca

  • Doświadczenie w lakierowaniu drewna

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do pracy w terenie

  • Wykształcenie min. średnie, dodatkowym atutem będzie wykształcenie w zakresie technologii drewna

Oferujemy:

  • Możliwość awansu na stanowisko kierownicze

  • Profesjonalne szkolenie wstępne w Krakowie i okresowe w fabryce w Austrii

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do programu Multisport

  • Pracę w przyjaznym i życzliwym zespole

Aplikując na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego i wysyłając CV oświadczasz, że zapoznałeś się z treścią dokumentu „Zgoda na przetwarzanie danych osobowych - Klauzula informacyjna” i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z treścią tego dokumentu.