Czysta natura w salonie: ekologiczny olej Legno Aqua-Öl firmy ADLER

Meble olejowane są popularne ze względu na swoją naturalność: gładką, aksamitną powierzchnię o matowym wyglądzie, która podkreśla autentyczny charakter drewna. Nowy Legno-Aqua Oil firmy ADLER nie tylko wygląda naturalnie, ale jest również produkowany w sposób ekologiczny i zrównoważony na wskroś.
21 lip 2020

Zrównoważony rozwój najwyższej klasy

 

Marka premium ADLER zawsze była synonimem produktów przyjaznych dla środowiska i zdrowia. Dzięki Legno Aqua-Öl firma ADLER oferuje teraz producentom mebli olej do drewna, który spełnia najwyższe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju. Olej na bazie wody jest wytwarzany w ponad 85% z odnawialnych, naturalnych surowców. Ponadto jest całkowicie wolny od rozpuszczalników aromatycznych i plastyfikatorów oraz ma ledwo wyczuwalny zapach. To sprawia, że Legno Aqua-Öl jest idealnym produktem do uszlachetniania drewna we wnętrzach: elementy ścian i sufity oraz inne narażone na mniejsze obciążenie powierzchnie w obszarze mieszkalnym mogą teraz pozyskać naturalną ochronę ekologicznym olejem. Ponadto produkt idealnie nadaje się również do powlekania starego drewna.

 

Naturalne piękno

 

Fakt, że Legno Aqua-Öl gra w najwyższej lidze produktów ekologicznych, został również potwierdzony przez niezależne organizacje: olej do drewna otrzymał austriackie oznakowanie ekologiczne i popularny znak zrównoważonego rozwoju „Cradle to Cradle”. Naturalność ta jest również widoczna w Legno Aqua-Öl: drewno dzięki bardzo niewielkiemu podkreśleniu słojów i matowemu wyglądowi wygląda tak, jakby było surowe i zachowuje swoje autentyczne piękno. Powierzchnie drewniane nawet po latach wyglądają jak świeże z lasu - dzięki bezkonkurencyjnemu naturalnemu olejowi Legno Aqua-Öl firmy ADLER.

© by adler-lacke.com