Arova Flex: wszechstronny produkt w asortymencie bejc ADLER

Żaden inny proces lakierowania nie oferuje tylu możliwości, co bejcowanie. ADLER od dawna jest pierwszym wyborem, jeśli chodzi o wysokiej jakości bejce dla stolarzy i cieśli. Teraz ADLER rozszerza swoją ofertę bejc o nowy, szczególnie przyjazny dla użytkownika produkt: Arova Flex, wszechstronną i bezpieczną bejcę wodną do drewna liściastego.
12 kwi 2023

Nie ma nic piękniejszego niż naturalne powierzchnie drewniane na meblach lub okładzinach ściennych i sufitowych. Dzięki odpowiedniej bejcy, ten autentyczny charakter może być jeszcze bardziej podkreślony: pory i słoje są pokazane z najlepszej strony, a odcień drewna może być również zaprojektowany całkowicie zgodnie z życzeniem. Tak więc bejce oferują stolarzom wiele możliwości wyróżnienia się z głównego nurtu i zaoferowania swoim klientom unikalnych, wysokiej jakości powierzchni. Teraz jest to szczególnie łatwe dzięki Arova Flex firmy ADLER. Ta wodorozcieńczalna bejca do drewna liściastego jest niezwykle przyjazna dla użytkownika i wszechstronna: można ją nakładać uniwersalnie przez zanurzanie, natryskiwanie lub wcieranie i można ją lakierować lakierami wodorozcieńczalnymi i rozpuszczalnikowymi. W procesie tym Arova Flex zapewnia wyjątkowo piękny, porowaty wygląd bejcy o doskonałej świetlistości. „Bejca zawiera szczególnie drobne, zmikronizowane pigmenty, które bardzo dobrze wnikają w drewno. W rezultacie Arova Flex charakteryzuje się szlachetnym, porowatym wyglądem i doskonałą odpornością na światło” - wyjaśnia Jutta Libowitzky, która opracowała nowy produkt wraz ze swoim zespołem w dziale bejc w laboratorium ADLER.

Przejrzysta karta bejc

Bejce są naprawdę wszechstronne. Mogą podkreślać lub równoważyć kontrasty, barwić drewno lub podkreślać jego naturalny odcień, nadawać mu elegancki lub rustykalny wygląd - wszystko jest możliwe. Z tego powodu ADLER oferuje swoim klientom odpowiednie produkty do wszystkich obszarów zastosowań. Aby zapewnić przejrzystą orientację w różnorodnym asortymencie bejc, zespół pod kierownictwem Jutty Libowitzky uzupełnił karty bejc ADLER o liczne oryginalne próbki i dodał nowe modne odcienie. „Nasze nowe karty bejc zapewniają kompaktowy przegląd różnych wyglądów, które można uzyskać za pomocą danej bejcy. Ponadto stolarze znajdą w nich wszystkie niezbędne instrukcje dotyczące prawidłowego i bezpiecznego nakładania bejcy” - wyjaśnia Libowitzky. Dzięki temu stolarze będą mogli jeszcze łatwiej znaleźć odpowiednią bejcę do pożądanego wyglądu i zainspirować swoich klientów indywidualnymi, pełnymi charakteru powierzchniami.

ADLER – w naszych żyłach płynie farba

Firma ADLER, zatrudniająca około 720 pracowników, jest czołowym austriackim producentem lakierów, farb i środków ochrony drewna. Firma rodzinna, założona w 1934 r. przez Johanna Berghofera, jest obecnie prowadzona przez trzecie pokolenie, Andreę Berghofer. Każdego roku 21 000 ton lakieru opuszcza fabrykę w Schwaz i trafia do klientów w ponad 30 krajach na świecie. ADLER posiada oddziały w Niemczech, Włoszech, Polsce, Holandii, Szwajcarii, Czechach i na Słowacji; jedynym miejscem produkcji jest fabryka lakierów ADLER w Schwaz / Tyrol (A). Jako jedna z pierwszych firm swojej branży ADLER jest od 2018 r. w 100% neutralny dla klimatu. Dzięki wielu działaniom ADLER zredukował swój ślad ekologiczny do minimum. Firma kompensuje nieuniknione emisje resztkowe uznanymi certyfikatami ochrony klimatu i w ten sposób przyczynia się do finansowania nowych projektów ochrony klimatu.

© by adler-lacke.com