Nowe tabele mieszania ADLER

Nowe tabele proporcji mieszania oferują idealny przegląd asortymentu Adler oraz wskazówki dotyczące przerabiania.
6 gru 2018

Lakierowanie jeszcze łatwiejsze niż do tej pory

Pełen kalendarz, liczne spotkania, życie w ciągłym biegu, aby nadążyć za wszystkim, Adler przygotował dla wszystkich stolarzy i lakierników praktyczną ściągę: tabele mieszania, które zapewniają doskonały przegląd asortymentu Adler i zalecenia jego prawidłowego przerabiania. Który utwardzacz pasuje do tego lakieru? Jak rozcieńczyć podkład? Jak długi jest czas żywotności Pigmopur Gloss NG? A co może oznaczać piktogram sztućca na puszce lakieru, którego właśnie używam?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania zapewnią  przygotowane tabele mieszania ADLER, które zostały ostatnio zaktualizowane. Plakaty w formacie A3 można łatwo zawiesić w warsztacie. Tak więc wszystkie ważne informacje - od numerów produktów poprzez instrukcje przerabiania, aż po wyjaśnienia piktogramów - będą zawsze na widoku. Osobny plakat dotyczy produktów wodnych i produktów rozpuszczalnikowych. 

Wszyscy klienci firmy ADLER mogą poprosić o kopię od swojego przedstawiciela handlowego ADLER. Możesz również pobrać tabele tutaj. Mamy nadzieję, że od teraz lakierowanie i mieszanie lakieru będzie jeszcze prostsze!

© by adler-lacke.com