Przyszłość budownictwa jest zielona!

Zrównoważone budownictwo zaczyna się od odpowiednich materiałów. Na targach BAU w Monachium wiodący austriacki producent farb ADLER zaprezentuje wysokiej jakości przyjazne dla środowiska powłoki do wszystkich obszarów zastosowań. Zapraszamy na stoisko ADLER 220 w hali B6!
23 lut 2023

Największe na świecie targi architektury, materiałów i systemów odbędą się w tym roku w Monachium w dniach 17-22 kwietnia. Jednym z kluczowych tematów jest po raz kolejny: w jaki sposób przyszłość budownictwa może być zrównoważona? Odwiedzający targi znajdą odpowiedź na to pytanie u austriackiego producenta lakierów ADLER, który po raz pierwszy zaprezentuje na targach BAU swoją ekologiczną zieloną rodzinę produktów dla wszystkich obszarów zastosowań w całym domu: od mebli po powłoki okienne, od farb architektonicznych po środki do konserwacji drewna. Dzięki przyjaznym dla środowiska surowcom, innowacyjnemu projektowi produktu opartemu na zasadach gospodarki o obiegu zamkniętym oraz naturalnemu wyglądowi i dotykowi, zielone produkty ADLER wyznaczają nowe standardy zrównoważonej ochrony i wykończenia powierzchni.

Zróżnicowany asortyment

Oferta na stoisku ADLER jest tak różnorodna, jak publiczność targów BAU. Producenci okien i drzwi wejściowych mogą spodziewać się nowej technologii Crystal Clear zapewniającej maksymalną przejrzystość w połączeniu z doskonałą ochroną przed promieniowaniem UV. Dla stolarzy i cieśli ADLER przygotował lakier meblowy Aduro Select, który osiąga bardzo dobrą odporność mechaniczną i chemiczną nawet przy obróbce 1K. W asortymencie lakierów architektonicznych ADLER zaprezentuje podkład do izolacji drewna Aqua-Isoprimer CT PRO, który dzięki innowacyjnej technologii kationowej gwarantuje wysoki poziom niezawodności aplikacji w przypadku izolacji bejcą. Z kolei architekci i budowniczowie znajdą pomysły na nowoczesne elewacje drewniane w nowych kolorach Lignovit Platinum. ADLER zaprezentuje również nowe tablice ADLER Woodboards do użytku wewnętrznego i zewnętrznego: materiałowe tablice o wyrazistym charakterze, które oferują wiele inspiracji do projektowania mebli i wnętrz, okien i fasad w kombinacji różnych kolorów i materiałów.

Witamy w firmie ADLER

Zrównoważone farby i lakiery z miłości do natury, inteligentne technologie powlekania i wyjątkowe powierzchnie: Wszystko to, a także kompetentny, zaangażowany i pełen humoru zespół ekspertów i doradców, czeka na odwiedzających stoisko ADLER 220 w hali B6 na targach BAU Monachium od 17 do 22 kwietnia 2023 roku.

ADLER – w naszych żyłach płynie farba

Firma ADLER, zatrudniająca około 720 pracowników, jest czołowym austriackim producentem lakierów, farb i środków ochrony drewna. Firma rodzinna, założona w 1934 r. przez Johanna Berghofera, jest obecnie prowadzona przez trzecie pokolenie, Andreę Berghofer. Każdego roku 21 000 ton lakieru opuszcza fabrykę w Schwaz i trafia do klientów w ponad 30 krajach na świecie. ADLER posiada oddziały w Niemczech, Włoszech, Polsce, Holandii, Szwajcarii, Czechach i na Słowacji; jedynym miejscem produkcji jest fabryka lakierów ADLER w Schwaz / Tyrol (A). Jako jedna z pierwszych firm swojej branży ADLER jest od 2018 r. w 100% neutralny dla klimatu. Dzięki wielu działaniom ADLER zredukował swój ślad ekologiczny do minimum. Firma kompensuje nieuniknione emisje resztkowe uznanymi certyfikatami ochrony klimatu i w ten sposób przyczynia się do finansowania nowych projektów ochrony klimatu.

© by adler-lacke.com