Szlachetny blask – nowe powierzchnie z efektem prawdziwego metalu od ADLER

Efektowne powierzchnie są teraz w modzie. Po tym jak ADLER zatroszczył się o spektakularny efekt skóry, betonu, żelaza czy rdzy na powierzchniach mebli, ten wiodący austriacki producent lakierów oferuje całe spektrum nowych produktów pozwalających uzyskać na powierzchniach nadzwyczajny efekt prawdziwego metalu: miedzi, mosiądzu, brązu i cyny.
18 kwi 2017

Lakiery marki ADLER to jakość bez kompromisów: trwała ochrona, wydajne stosowanie, perfekcyjne wrażenia optyczne i haptyczne. W związku z tym ADLER ma przyjemność przedstawić  nowe efekty czystych metali: na bazie Aqua-Pure-Metal z dodatkiem Aqua-Pur-Härter i proszkiem metalu ADLER Aquafix w Kupfer, Messing, Bronze lub Zinn. Wszystko należy wymieszać i produkt jest od razu gotowy do użycia.

RÓŻNORODNE EFEKTY

Prawdziwy  blask, bezgraniczne możliwości projektowe: to jest właśnie mocna strona „płynnych metali” od ADLER. W zależności od tego jaki materiał zostanie użyty, która technika wybrana, jak gruby wykona się szlif i który ze szlachetnych metali – lakierów zostanie użyty, możliwe jest uzyskanie przeróżnych efektów: strukturalny lub gładki, z metaliczną poświatą albo antyczny mat, czysty lub z patyną. Tak więc każda powierzchnia może stać się unikatowym dziełem sztuki. Wybór zaczyna się już przy podłożu: aby uzyskać jak najlepszy efekt powierzchni prawdziwego metalu należy użyć zafoliowanej lub zagruntowanej płyty MDF albo płyty wiórowej. Wyszczotkowana powierzchnia drewna świerkowego to również genialny look: charakterystyczna struktura drewna jest nie tylko zachowana, lecz jeszcze mocniej podkreślona – i to ciepłym metalicznym blaskiem. Różnorodność jest możliwa również dzięki możliwościom przerabiania: powierzchnie z efektem prawdziwego metalu  mogą być uzyskane z użyciem metody natryskowej, przy pomocy pędzla, wałka albo szpachelki, w zależności od tego jaki rodzaj powierzchni chcemy uzyskać.

…… I JESZCZE COŚ

Niezwykłe plamy na powierzchniach z efektem prawdziwego metalu są również możliwe dzięki  Patina-Effekt: ADLER Aquafix Blue-Patina umożliwia uzyskanie efektu utlenienia – płaskie lub punktowe naniesienie za pomocą butelki z rozpylaczem pozwala uzyskać wyrazistą niebiesko – zieloną patynę. To jest ostateczna kropka nad „i” w obecnych trendach projektowania powierzchni.

Folder powierzchnie z efektem prawdziwego metalu

Schritt-für-Schritt-Anleitung: Buntmetallbeschichtungen

© by adler-lacke.com