To wygląda dobrze! Nowości lakiernicze ADLER na targach Ligna 2023

Modny design, innowacyjne technologie, zrównoważone materiały: wiodący austriacki producent powłok ADLER zaprezentuje swoje nowe produkty dla producentów okien i drzwi wejściowych, konstrukcji drewnianych i przemysłu meblarskiego na targach Ligna 2023. Nie przegap tego i przyjdź: stoisko G08 w hali 17!
20 kwi 2023

Dobry wygląd to nie wszystko - ale bądźmy szczerzy: często to pierwsze wrażenie robi różnicę. Naturalny wygląd nieobrobionego drewna na oknie lub drzwiach wejściowych, modne kolory na elewacji, elegancka, głęboko matowa powierzchnia na meblu: w ten sposób drewno pokazuje dziś swoją najlepszą stronę. W firmie ADLER zakłady zajmujące się obróbką drewna mogą znaleźć wysokiej jakości powłoki, których potrzebują, aby uzyskać nowoczesny i naturalny wygląd drewna.

Krystalicznie czysty blask

Jedną z głównych atrakcji na stoisku ADLER na targach Ligna 2023 jest nowa technologia Crystal Clear (CCT). Umożliwia ona tworzenie wysoce przezroczystych powłok do okien i drzwi wejściowych o niespotykanym dotąd poziomie blasku - i z wyjątkową ochroną przed promieniowaniem UV. Zespół ds. rozwoju w laboratorium ADLER opracował unikalny pakiet ochrony przed światłem, który chroni zarówno przed żółknięciem, jak i blaknięciem oraz trwale zachowuje naturalny wygląd dębu, świerku, modrzewia i innych gatunków drewna.

Modne kolory

Stolarze również znajdą coś dla siebie na stoisku targowym firmy ADLER. Będą mogli zanurzyć się w świecie najmodniejszych odcieni kolorów do wnętrz i na zewnątrz. Co powiecie na elegancką czerń hematytu, ciepłą czerwień tulitu lub ziemistą zieleń Mojave zamiast tych samych odcieni szarości na elewacji? W nowej karcie trendów kolorystycznych dla wodorozcieńczalnej lazury Lignovit Platin pojawiło się więcej kolorowych odcieni! Ponadto stolarze mogą oczekiwać nowej lazury ogniochronnej Pyrolan Expand: łatwej w aplikacji i wysoce skutecznej w ochronie drewna.

Nowoczesne powierzchnie

Z myślą o producentach mebli ADLER zaprezentuje na targach Ligna najnowsze technologie dla nowoczesnych powierzchni, takie jak Calander Coating Inert i Excimer, zapewniające głęboko matowy wygląd i odporność wysokiej jakości lakierów UV. ADLER pokaże również, jak nowoczesne systemy bejcowania podkreślają unikalny charakter drewna i zaprezentuje zrównoważony pod każdym względem lakier do mebli Bluefin Terra-Diamond. Ponieważ lakiery ADLER nie tylko dobrze wyglądają, ale także spełniają wszystkie wymagania nowoczesnych przedsiębiorstw zajmujących się obróbką drewna w zakresie jakości powierzchni, wydajności materiałowej i zrównoważonego rozwoju. Przekonaj się sam: na targach Ligna w Hanowerze, 15-19 maja 2023 r., na stoisku G08 w hali 17!

ADLER – w naszych żyłach płynie farba

Firma ADLER, zatrudniająca około 720 pracowników, jest czołowym austriackim producentem lakierów, farb i środków ochrony drewna. Firma rodzinna, założona w 1934 r. przez Johanna Berghofera, jest obecnie prowadzona przez trzecie pokolenie, Andreę Berghofer. Każdego roku 21 000 ton lakieru opuszcza fabrykę w Schwaz i trafia do klientów w ponad 30 krajach na świecie. ADLER posiada oddziały w Niemczech, Włoszech, Polsce, Holandii, Szwajcarii, Czechach i na Słowacji; jedynym miejscem produkcji jest fabryka lakierów ADLER w Schwaz / Tyrol (A). Jako jedna z pierwszych firm swojej branży ADLER jest od 2018 r. w 100% neutralny dla klimatu. Dzięki wielu działaniom ADLER zredukował swój ślad ekologiczny do minimum. Firma kompensuje nieuniknione emisje resztkowe uznanymi certyfikatami ochrony klimatu i w ten sposób przyczynia się do finansowania nowych projektów ochrony klimatu.

© by adler-lacke.com