Dodaj energii Twoim czterem ścianom i użyj ciepłych, wyrazistych i doskonałych jakościowo farb, które podkreślą Twoje stylowe wnętrza. Z farbami Premium od ADLER nadasz swojemu domu właściwy charakter. Wybierz z naszej szerokiej palety kolorów wymarzony odcień – a Twoja kreatywność przy projektowaniu nie zazna żadnych granic.

ZDROWE DLA MIESZKAŃCÓW TWOJEGO DOMU FARBY ŚCIENNE I FASADOWE

Tylko dzięki zastosowaniu właściwej farby ściennej lub fasadowej Twoje ściany stworzą magiczną atmosferę w mieszkaniu i otrzymają niezbędną ochronę przed działaniem warunków atmosferycznych i zwietrzeniem. Za farbami Premium od ADLER Twoje  kreatywne projektowanie ścian nie zazna żadnych granica, a samo malowanie jest bardzo proste. Czy to efekt metalu na ścianie, jedwabisty połysk lateksowej farby w odcieniu głębokiej bieli, doskonałe farby emulsyjne lub mineralne farby ścienne dla wysoko jakościowych powłok ściennych, w ADLER na pewno znajdziesz coś dla siebie. Z naszymi farbami, które zostały opracowane specjalnie dla fasad, nie tylko upiększysz ściany swojego domu, ale decydując się na nasz produkt, ochronisz je przed działaniem czynników atmosferycznych i zwietrzeniem. 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI FARBY DO DREWNA

Drewno jest cały czas w modzie jako nowoczesny i trwały materiał budowlany, stosowany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Czy to meble, drewniane elementy wyposażenia wnętrz czy drewno w  zastosowaniach zewnętrznych, zawsze oferujemy najwyższej jakości farby. Naturalny wygląd tego naturalnego surowca jest podkreślony i wyróżniony w szczególny sposób. Ponadto, nasze farby chronią powierzchnie drewniane przed obciążeniami dnia codziennego.

FARBY DO METALU I INNYCH PODŁOŻY

Także do metalu ADLER oferuje szeroką paletę farb, które chronią  ten cenny materiał i pozwalają uzyskać pasujący akcent. Jeżeli to nie wystarczy, ADLER odkryje przed Tobą  farby pozwalający uzyskać różne efekty specjalne.

Nieważne, czy potrzebujesz farby do wnętrz, czy do zastosowania zewnętrznego, u nas znajdziesz ekskluzywne, przyjazne dla środowiska produkty najwyższej jakości. Dzięki nowoczesnemu systemowi mieszania kolorów ADLER Color4You kolory farb mogą być przygotowywane specjalnie według Twoich potrzeb.

Inne interesujące tematy znajdziesz tutaj:

© by adler-lacke.com