Szukasz trwałych i przyjaznych dla środowiska produktów do mebli, okien, konstrukcji drewnianych lub wnętrz?

Firma ADLER oferuje wybór trwałych lakierów, środków ochrony drewna, farb ściennych i olejów z zieloną etykietą zrównoważonego rozwoju.

Te specjalnie opracowane produkty ekologiczne są obiektywnie testowane i certyfikowane. Wiele lakierów firmy ADLER jest stworzonych w ten sposób, że spełniają wymagania Austriackiego Oznakowania Ekologicznego, DGNB (Niemieckie Stowarzyszenie Budownictwa Zrównoważonego), LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) itp. Nasze najlepsze produkty do bardziej zrównoważonego i odpowiedzialnego działania są nie tylko oznaczone zieloną etykietą ADLER, ale większość z nich posiada również certyfikat Cradle to Cradle

Odkryj ekologiczną i zrównoważoną linię lakierów ADLER z zieloną etykietą: Tylko najbardziej zrównoważone lakiery z oferty firmy ADLER są certyfikowane zieloną etykietą zrównoważonego rozwoju. Czyniąc to, firma ADLER opiera się na Celach Zrównoważonego Rozwoju ONZ, które zdefiniowała jako podstawę swoich odpowiedzialnych działań. Zieloną etykietę zrównoważonego rozwoju otrzymują tylko te produkty, które uzyskały pozytywny wynik w trzech kategoriach: środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo oraz trwałość.

Czy masz pytania dotyczące naszych produktów? Napisz do nas!

green Lakiery meblowe

Zapewniające zdrowy klimat pomieszczeń produkty green podkreślają naturalne piękno Państwa mebli, ale bez szkodliwych składników. Wynika to z faktu, że już w trakcie opracowywania produktów brane jest pod uwagę, jak produkty wpływają na zdrowie ludzi w trakcie i po ich użyciu. Dzięki unikaniu surowców toksycznych, rakotwórczych, mutagennych i toksycznych dla rozrodczości, nasze materiały lakiernicze spełniają zasadnicze wymogi zdrowego środowiska życia. Wszystkie produkty ADLER z zieloną etykietą są tworzone bez dodatku substancji alergizujących i syntetycznych nanomateriałów. Nie zawierają środków zmiękczających, surowców uczulających i podrażniających skórę, które mogą uszkadzać narządy.

green Uszlachetnianie drewna wewnątrz pomieszczeń

Spędzamy około 90% naszego czasu w budynkach, dlatego należy stworzyć zdrowe środowisko życia, szczególnie w pomieszczeniach mieszkalnych. Wiele farb i lakierów zawiera substancje toksyczne, które dostają się do organizmu poprzez powietrze w pomieszczeniu. Produkty z zieloną etykietą o niskiej emisji są bardziej przyjazne dla środowiska i zdrowia. Wszystkie produkty są wolne od szkodliwych substancji chemicznych, które są zawarte w konwencjonalnych produktach. W procesie produkcji zwraca się uwagę na bardzo wysoki udział surowców odnawialnych. Surowce do produkcji wyrobów pochodzą głównie z Europy. Produkcja odbywa się w Schwaz (Tyrol) i jest w 100% neutralna pod względem emisji CO₂.

green Powłoki okienne

Według ocen ekologicznych drewno jest zdecydowanie najbardziej przyjaznym dla środowiska materiałem na ramy okienne i drzwi. Powłoka okien powinna być tak samo przyjazna dla środowiska jak sam surowiec. Najnowocześniejsze powłoki do okien i drzwi firmy ADLER gwarantują długą trwałość i łatwą konserwację.

green Ochrona drewna

Koncepcja zrównoważonego rozwoju i ostrożnego korzystania z zasobów nabrała szczególnego znaczenia w sektorze budownictwa i nieruchomości. W końcu przemysł ten zużywa duże ilości energii i surowców do realizacji projektów budowlanych, które czasami mają duży wpływ na środowisko. Z tego względu zrównoważone produkty budowlane są kluczowym czynnikiem umożliwiającym działanie w sposób dostosowany do przyszłości.

green Lakiery stosowane w budownictwie farby ścienne

Dla firmy ADLER zrównoważony rozwój oznacza innowacyjne działanie oraz ochronę środowiska i zasobów naturalnych. Trwałe lakiery i farby ścienne z serii green tworzą zdrowe środowisko życia ze zredukowana ilością zanieczyszczeń. Czy farba ścienna do zastosowań na dużych powierzchniach. Odporne na działanie potu i śliny lakiery akrylowe do drewna, metalu lub PVC albo oleje do drewna, które chronią naturalny materiał, jakim jest drewno, i zapewniają mu długą trwałość - firma ADLER oferuje ekologiczne produkty do najróżniejszych zastosowań.

© by adler-lacke.com