Przygotowanie, pielęgnacja & naprawa

Głębokie uszkodzenia drewna litego

Uszkodzenia na powierzchni drewna litego, jak np. na podłogach parkietowych, można bez wysiłku naprawić stosując kuferek serwisowy firmy ADLER.

Selbst tiefe Beschädigungen in Echtholz lassen sich ausbessern.
Schritt 1: Kratzer mit Grilith-Flexpen ausmalen
Schritt 2: Passende Farbtöne der Grilith-Wachsstangen auswählen...
... und das Wachs punktartig in die Schadstelle eindrücken.
Schritt 3: Überschuss entfernen
Perfektes Ergebnis: Der Kratzer ist nicht mehr zu sehen

Uszkodzenia mogące powstać w wyniku ciągłego używania są irytujące, ciągle jednak się tworzą. Stosując kuferek serwisowy firmy ADLER można bez wysiłku naprawić mniejsze uszkodzenia powierzchni drewna.

Kroki

 1. Przygotowanie:
  Usunąć luźne części i oczyścić uszkodzone miejsce szmatką bawełnianą.

 2. Krok 1:

  Proszę wybrać piórko Grilith-Flexpen we właściwym kolorze i zamalować nim zadrapania. Nadmiar usunąć szmatką bawełnianą.

 3. Krok 2:

  Proszę wybrać pasujące odcienie prętów z twardego wosku Grilith.

 4. Wosk należy stopić w urządzeniu do topienia wosku i roztopiony wosk nakładać kroplami na zadrapania. Proszę zmieniać wybrane odcienie aż do wypełnienia miejsca zadrapania.

 5. Krok 3:

  Nadmiar wosku należy usuwać najlepiej strugiem do twardego wosku lub cykliną. W celu końcowego odtłuszczenia obrabianego miejsca należy je ostrożnie przecierać włókniną Scotch-Brite. Pył ze szlifowania należy usunąć szmatką bawełnianą.

 6. Krok 4:

  W celu dobrego zabezpieczenia miejsca naprawy należy na zakończenie natrysnąć warstwę lakieru do mebli Grilith w sprayu.

  Zastosowane produkty z kuferka serwisowego firmy ADLER do powierzchni drewnianych:

 7. Kuferek serwisowy

  ADLER-Servicekoffer oferuje optymalną pomoc w serwisie i montażu. Uszkodzenia powstające w czasie dostawy, zabudowy lub stałego użytkowania, można natychmiast naprawić. W kuferku znajdują się produkty do wykonywania napraw i serwisowaniagotowe do natychmiastowego użycia, a w dodatku są zawsze porządnie ułożone i chronione.


  Więcej porad: 
  Za pomocą kuferka serwisowego do powierzchni mebli firmy ADLER mogą Państwo również naprawić uszkodzenia typu odgniecenia oraz uszkodzone kanty.

© by adler-lacke.com