Maszyny do malowania są często używane w zakładach rzemieślniczych, takich jak stolarnie, ciesielnie lub w przemyśle drzewnym do powlekania profilowanych desek na elewacje, listew lub podbitek dachowych. Automaty do powlekania występują w różnych wersjach; niektóre także z automatycznym podawaniem.

W niektórych przypadkach występują one na liniach produkcyjnych w połączeniu z innymi urządzeniami, takimi jak szlifierki czy suszarki. W porównaniu z malowaniem ręcznym, maszyna do powlekania zapewnia ogromną oszczędność czasu - projekty, które wcześniej zajmowałyby Państwu kilka dni, teraz są wykonywane w ciągu kilku godzin. Automatyczny podajnik w połączeniu z kilkoma obracającymi się szczotkami zapewnia równomierny efekt malowania. Nadmiar farby jest zbierany i wprowadzany z powrotem do pojemnika z farbą przez filtr, tworząc zamknięty obieg z niewielkimi stratami materiału.

Branża Obszar zastosowania System powłok lakierniczych

Stolarstwo
Ciesielstwo
Budownictwo drewniane

Idealny do powłok lakierniczych na deski profilowe i elementy budowlane drewniane

Wodne lakiery
Oleje do drewna
Impregnaty

Zalety metod nanoszenia przy użyciu automatu do powlekania

  • Oszczędzający czas i efektywny
  • Bez przetrysków
  • Wysoka wydajność przy nakładaniu lakieru
  • Możliwość powlekania z kilku stron
  • Możliwa szybka zmiana koloru
  • Niewielki nakład finansowy przy zakupie urządzenia

Automat do powlekania

Ta technologia aplikacji jest łatwa w użyciu i gwarantuje równomierne, szybkie i skuteczne nanoszenie. Automat można stosować już z niewielką ilością lakieru i unika się strat materiału.

ADLER – kompetentny producent lakierów odpowiednich do automatu do powlekania

Wraz ze swoimi partnerami przemysłowymi firma ADLER dostosowujemy automaty do powlekania desek do Państwa potrzeb. Aby otrzymać więcej informacji Skontaktujcie się Państwo z naszymi przedstawicielami! Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem niezwłocznie.

Urządzenia partnerów przemysłowych

© by adler-lacke.com