Chcą Państwo szybko i ekonomicznie polakierować płaskie powierzchnie takie jak drzwi czy parkiet? Lakierowanie na polewarce jest prawdopodobnie właściwą metodą aplikacji dla Państwa.

Polewarki są stosowane głównie do lakierowania elementów płaskich w przemyśle drzwiowym, kuchennym lub elementów wyposażenia wnętrz, jak również do lakierowania parkietów:

Branża Obszar zastosowania System lakierowania
Przemysł meblowy i kuchenny, przemysł elementów wyposażenia wnętrz, przemysł płytowy, itp.

Idealny do przemysłowego powlekania:
drzwi wewnętrznych, parkietów, płyt

Nadaje się również do: 
stołów w ogródkach piwnych, frontów kuchennych, mebli w pomieszczeniach mieszkalnych (w tym stoły, ławy, meble łazeinkowe), mebli w sypialniach, chodów, okładzin drewnianych (boazerie wewnętrzne itd.), elewacji (produkty płytowe)

System rozpuszczalnikowy

Lakiery 100% UV

Lakiery wodne UV

 

Zalety lakierowania na polewarce

  • Ekonomiczne i szybkie lakierowanie z prędkością linii od 20 do 70 m/min.
  • Równomierne lakierowanie bez strat materiału

Polewarka

Ta ekonomiczna technika aplikacji, która umożliwia wydajne, równomierne naniesienie bez start materiału i pozwala na łatwe łączenie z innowacyjnymi technologiami, jak na przykład excimer. Nadaje się do lakierowania drzwi wewnętrznych, części mebli i parkietu.

ADLER testuje dla Państwa idealne procesy

Jeśli chodzi o optymalizację procesów i znalezienie odpowiednich rozwiązań, doświadczeni pracownicy firmy ADLER są Państwa osobami kontaktowymi! Za pomocą naszej własnej polewarki testujemy w warunkach laboratoryjnych szeroki zakres praktycznych zastosowań i możemy w ten sposób zapewnić Państwu najlepsze możliwe wsparcie w Państwa produkcji. Zapraszamy do kontaktu już teraz!

Urządzenia partnerów przemysłowych

© ADLER
© ADLER
© ADLER
© ADLER
© ADLER

© by adler-lacke.com